Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Nikt nie chce wchodzić na giełdę. Problem dla GPW i wszystkich inwestorów?

Rynek pierwotnych ofert publicznych akcji (IPO) całkowicie zamarł. Czy to duży problem dla polskiego rynku i polskich inwestorów? Głównym powodem jest tąpniecie wycen. Czy spółki, które wstrzymały prace nad IPO zdecydują się jednak na wejście na giełdę? Czy Piotr Kulessa i Mikołaj Jerzy kupują akcje debiutujących firm? Co musi się zmienić, aby rynek IPO odżył?

Focus Hotels z ofertą dla restauratorów: „Przygotowujemy się do przejęć w segmencie gastronomicznym”

Zarządzająca 15 hotelami i restauracjami spółka Focus Hotels, kupiła kilka tygodni temu bydgoską restaurację La Rosa. Sieć przygotowuje się do przejęcia kolejnych lokali, zwracając się z ofertą do restauratorów, którzy w związku z trudną sytuacją na rynku obawiają się o rentowność swojego biznesu.

Podatek Belki. Zlikwidować, utrzymać czy zmienić?

Podatek Belki - zlikwidować, zostawić, czy zreformować? W rozmowie na ten temat wezmą udział eksperci Grupy Kapitałowej Immobile - Mikołaj Jerzy i Piotr Kulessa. Czy podatek Belki, 19-procentowa danina od zysków kapitałowych, jest realnym problemem dla rozwoju rynku kapitałowego? Rząd pracuje nad zmianami w podatku i rozważa kwotę wolną. Z kolei inwestorzy proponują m.in. niższą stawkę dla inwestycji długoterminowych.

Rozmowy w K3. Adrian Górny: kreatywny szef kuchni o tworzeniu menu i wyjątkowych restauracjach

Kolejnym gościem serii Rozmowy w K3 jest Adrian Górny, Kreatywny Szef Kuchni Focus Hotels S.A., który opowiedział o pasji do gotowania, kreatywnym tworzeniu menu, kuchennych inspiracjach oraz wyjątkowych restauracjach z którymi współpracuje: Gdańską 14 w Bydgoszczy oraz warszawskim Moffo.

ROZMOWY W K3. Agnieszka Kuca: zamiana ról, marketing i Barcelona

W najnowszym odcinku serii Rozmowy w K3 czeka nas nieoczekiwana zamiana ról. Prowadząca wystąpi w roli gościa, odpowiadając na pytania Łukasza Jurysa, solution architekta GK IMMOBILE. Jaką rolę w jej życiu odegrał teatr i sport? Jak wyglądała jej ścieżka kariery marketingowca?

Omówienie wyników GKI za I połowę 2022. Dywersyfikacja dobra na trudne czasy

Rozmowę o wynikach finansowych Grupy poprowadził Mikołaj Jerzy. W nagraniu wzięli udział Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna. Tradycyjnie członkowie zarządu odpowiedzieli na pytania akcjonariuszy.

EKSPANSJA MIAST. Dlaczego miasta nie powiększają swojej powierzchni?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉EKSPANSJI MIAST, a dokładniej JEJ BRAKIEM👈 Dlaczego od kilkudziesięciu lat nie powiększamy granic miast? Czy dziś jest to możliwe ? Co na to radni? Jak mają się do tego kwestie prawne i geograficzne? Jaka jest korzyść z wchłonięcia przez miasto mniejszych miejscowości?

Rozmowy w K3. Jacek Korzeniewski (PJP Makrum): o projektowaniu maszyn przemysłowych

Kolejnym gościem serii jest Jacek Korzeniewski, Kierownik Działu Konstrukcyjno - Technologicznego PJP Makrum, który opowiada o swoim 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu maszyn. Jakie zmiany zaszły w tym czasie w spółce, a jakie w trendach związanych z projektowaniem? Jak wygląda proces twórczy w przemyśle i co robi nasz gość po pracy?

W MIEŚCIE czy POZA MIASTEM? Gdzie zamieszkać? Plusy i minusy obu rozwiązań

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉W MIEŚCIE CZY POZA MIASTEM?👈 Gdzie warto zamieszkać? Jakie są plusy i minusy obu rozwiązań? Co motywuje ludzi do wyboru każdej z tej opcji? Jaki wpływ na ich decyzje mają takie czynniki jak zamożność, bezpieczeństwo, infrastruktura i... relacje międzyludzkie?

Rozmowy w K3. Sylwester Pikiewicz, Quiosque

Bohaterem nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Sylwester Pikiewicz, Dyrektor Działu Handlowego PBH S.A., właściciela marki odzieżowej QUIOSQUE. Opowiada on o swoich doświadczeniach handlowca w branży odzieżowej, innowacjach jakie wprowadzane są wewnątrz sieci Quiosque oraz o swoich pasjach i podejściu do mody i trendów.