Relacje inwestorskie - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Relacje inwestorskie

Najlepsze walne w Polsce, list Buffetta i atak na LPP. IMMOraport odc. 33

Znamy datę Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile! 21 czerwca, w restauracji La Rosa w biurowcu Immobile K3 w Bydgoszczy zaplanowaliśmy m.in. Q&A z zarządem GKI, targi spółek i możliwość porozmawiania z zarządami spółek zależnych. Tradycyjnie nasze Walne będzie jednym z największych tego typu wydarzeń w Polsce. W 33. odcinku IMMOraportu porozmawialiśmy także o najnowszym liście Warrena Buffeta do akcjonariuszy Berkshire Hathaway. A w ostatnim segmencie ciekawa dyskusja między Mikołajem Jerzym i Piotrem Kulessą. Spór dotyczył ataku Hindenburg Reearch na akcje LPP i jego skutków.

Wstępny wynik PJP Makrum. Zysk brutto wyniósł 23 mln zł

Zarząd PJP Makrum S.A. podjął decyzję o publikacji wstępnych wyników finansowych za rok 2023.

Znamy szacunkowy wynik Atremu. Przychody przekładają się na zysk

Kontrolowana przez Grupę Kapitałową Immobile spółka Atrem S.A. podała szacunkowe wyniki. Przychody ze sprzedaży w 2023 roku wyniosły 142,4 mln zł, a zysk 8,7 mln zł.

Dobre informacje z Atremu. Aneks z Porr oraz podpisanie umowy z WZI

Na stronie spółki Atrem umieściliśmy prezentację dla inwestorów. Na 40 slajdach zawarto informacje o historii, rozwoju i perspektywach spółki.

Atrem – prezentacja spółki dla inwestorów

Na stronie spółki Atrem umieściliśmy prezentację dla inwestorów. Na 40 slajdach zawarto informacje o historii, rozwoju i perspektywach spółki.

Stabilne przychody i dynamiczne przejęcia. Wyniki GKI po 3 kwartałach

Prezes Grupy Kapitałowej Rafał Jerzy oraz dyrektor finansowy Piotr Fortuna omówili wyniki spółki po 3 kwartałach 2023. Wszystkie, segmenty, poza modowym, osiągnęły zysk. - Nasze podejście się nie zmienia - stawiamy na stabilny rozwój w ramach segmentów, ale również na dynamiczne prace nad przejęciami. Jesteśmy nastawieni na rozwój - ocenił prezes Rafał Jerzy. Rok 2023 będzie dla GKI rekordowym pod kątem przychodów.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE publikuje wyniki po III kwartałach

Notowana na GPW od 2007 roku GKI (IMMOBILE) dokonała podsumowania trzech kwartałów 2023 roku. Skonsolidowane przychody Grupy w okresie od 1 stycznia do 30 września 2023 roku wyniosły 649,2 mln PLN, co oznacza spadek o 34 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu roku 2022. Odnotowano stratę netto w wysokości 8 mln PLN.

Dobre wyniki PJP Makrum. Stabilna produkcja, spadek w budownictwie

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. opublikowała wyniki za trzy kwartały tego roku. Spółka wykazała stabilne przychody z produkcji przemysłowej i niższe, wynikające z harmonogramu zadań, wpływy z budownictwa przemysłowego.

Newsletter Inwestora - PAŹDZIERNIK 2023

W lipcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: przede wszystkim publikację szacunkowych wyników za I półrocze spółek Grupa Kapitałowa IMMOBILE, Atrem oraz PJP Makrum, a także naszą ekspansję w social mediach i nowe inicjatywy naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Wstępne przychody Atrem S.A. za trzy kwartały bieżącego roku

Atrem S.A., tak jak jej spółki powiązane - Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. oraz PJP Makrum S.A., dokonała publikacji wstępnych, szacunkowych przychodów za 9 miesięcy bieżącego roku.