Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Newsletter Inwestora - WRZESIEŃ 2022

W naszym wrześniowym newsletterze najważniejszymi informacjami są z pewnością publikacje wyników półrocznych trzech spółek giełdowych Grupy. GK IMMOBILE, PJP Makrum oraz Atrem przedstawiły bardzo dobre wyniki za pierwsze sześć miesięcy tego roku. W newsletterze informujemy także o innych bieżących wydarzeniach z życia naszych spółek. We wrześniu było to m.in. nabycie kolejnego ciekawego podmiotu w struktury Grupy.

Dobre wyniki, szczególnie pozytywny drugi kwartał – GK IMMOBILE publikuje sprawozdanie finansowe

Notowana na GPW od 2007 roku Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała podsumowania pierwszego półrocza 2022 roku. Przychody Spółki w tym okresie wyniosły 448,3 mln PLN (276,8 w samym drugim kwartale), EBITDA 37,7 mln PLN, zaś zysk netto 2,4 mln PLN, przy czym zysk za sam drugi kwartał to 11,0 mln PLN.

Kreatywna promocja edukacji technicznej i energetycznej z Atremem

W minionym tygodniu przedstawiciele Atrem S.A. wzięli udział w projekcie edukacyjnym ‘Przemysł 4.0 Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA w praktyce’, prezentując swoją spółkę oraz nowoczesne rozwiązania dla sektora energetycznego na wydarzeniu, które odbyło się w Gorzowie Wielkopolskim.

Platanowy Park: elewacja Elastolith i garaże z paltformami parkingowymi Modulo

Zapraszamy na najnowszą relację z budowy osiedla Platanowy Park! Monika Grębocka z CDI Konsultanci Budowlani oraz Michał Reschke z firmy Elastolith Polska pokazują i opowiadają nam o najnowszych nowinkach z budowy tej wyjątkowej inwestycji.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., raportem bieżącym dokonała zwołania drugiego w bieżącym roku, Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Jego głównym celem będzie głosowanie nad uchwałą o połączeniu z Makrum Development sp. z o.o.

Atrem poprawi stan zasilania miasta Poznań - wybór oferty przez Enea Operator

Atrem S.A. podzieliła się z rynkiem pozytywnymi informacjami ze spółki, informując, że jej oferta wybrana została przez Enea Operator Sp. z o.o. w postępowaniu związanym z inwestycją poprawiającą zasilanie miasta Poznania.

Rekordowa dywidenda już w kieszeniach akcjonariuszy Atremu

21 września 2022 r. spółka Atrem wypłaciła jedną z najbardziej atrakcyjnych dywidend tego roku na polskim parkiecie.

Modna bydgoska restauracja pod skrzydłami Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Z początkiem września, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE spółka Focus Hotels, została właścicielem kolejnej restauracji. To dobrze już znana i lubiana przez bydgoszczan La Rosa, zlokalizowana w przyziemiu mieszczącego się przy Placu Kościeleckich 3 biurowca IMMOBILE K3.

Piotr Szczeblewski odpowiada na pytania o PJP Makrum - wyniki I półrocza

Zapraszamy na omówienie sprawozdania finansowego Grupy Przemysłowej PJP Makrum S.A. za I półrocze 2022 roku, przez prezesa zarządu Piotra Szczeblewskiego.

Duże wzrosty we wszystkich segmentach i liniach produktowych PJP Makrum w I półroczu

Poznaliśmy wyniki finansowe Grupy Kapitałowej PJP MAKRUM S.A. za I półrocze 2022 r. Skonsolidowane przychody za ten okres wyniosły 262,9 mln PLN, EBITDA 10,4 mln PLN, a zysk netto 5,7 mln PLN.