Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Grupa Kapitałowa IMMOBILE przejmuje social media!

Chociaż aktywność Grupy Kapitałowej IMMOBILE w świecie wirtualnym jest duża od dawna – spółka od przeszło dekady aktywnie prowadzi bloga z aktualnościami, od wielu lat jest aktywna na Facebooku i YouTube, a teraz… przejmuje także Instagram, Twitter oraz TikTok!

Wybór oferty Atremu przez PGE Dystrybucja

Atrem S.A. przekazał w raporcie bieżącym informację o wyborze oferty spółki przez PGE Dystrybucja S.A. na wykonanie zadania pn.: Wybudowanie stacji elektroenergetycznej 110kV RS Siedliska, umożliwiającej połączenie sieci instalacji Podstacji Trakcyjnej Siedliska PKP Energetyka S.A.

Dynamiczny rozwój segmentu modowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Segment modowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE, mimo że jest najmłodszym segmentem działalności tego giełdowego konglomeratu, zaskakuje dynamicznym rozwojem. Po rozbudowie o kilka nowych marek, portfolio modowe rozrasta się o nowe sklepy, asortyment oraz pomysły sprzedażowe.

Laurella w kolejnych sklepach sieci Quiosque!

Marka Laurella jest już obecna w blisko 50 sklepach sieci Quiosque. Posiada też 4 własne punkty. O dynamicznym rozwoju marki w ramach Grupy Kapitałowej Immobile opowiedzieli wiceprezes GKI Sławomir Winiecki i prezes spółki Laurella Marcin Vogel.

Atrem: Orlen, Enigma i nowy członek zarządu

Dariusz Jarek został nowym członkiem zarządu Atremu. Wraz z prezesem Andrzejem Goławskim opowiedzieli o planach spółki, w tym realizacji kontraktu dla Orlenu. Remigiusz Jaskot pytał także o modernizację sieci energetycznej oraz o nowy kontrakt na wykonanie części instalacji teletechnicznych przy rozbudowie terminalu skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu.

Newsletter Inwestora - CZERWIEC 2023

W czerwcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: informujemy o dywidendzie we wszystkich trzech spółkach giełdowych Grupy, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Inwestycja zrealizowana przez Atrem laureatem konkursu 'Lider Dostępności'

Trzy razy dywidenda w Grupie!

Potrójna dywidenda w spółkach Grupy! Nie tylko Grupa Kapitałowa podzieli się w tym roku zyskiem z akcjonariuszami. O wypłacie dywidendy zadecydowano także w Atremie oraz PJP Makrum. Co i kiedy należny zrobić aby otrzymać wypłatę?

WZA GKI. "Napisałem maila i prezes pokazał mi inwestycje spółki"

Kamil Windorpski, właściciel wrocławskiej sieci Polish Lody, zainteresował się akcjami GKI poprzez spółkę Atrem. Na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy opowiedział, że napisał maila do GKI, a krótko później prezes Rafał Jerzy osobiście pokazywał mu inwestycje deweloperskie spółki.

Projprzem Budownictwo będzie budować w Poznaniu za 53 miliony

PJP Makrm S.A. poinformowała za pośrednictwem raportu bieżącego o zawarciu przez jej spółkę zależną Projprzem Budownictwo znaczącej umowy na wybudowanie budynków mieszkalnych w Poznaniu. Wartość umowy to prawie 53 mln złotych.