Podcast - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast

Sprawdziliśmy, ile można było zarobić na spółkach Immobile

Ile można było zarobić kupując przez ostatnie lata akcje Atremu, PJP Makrum oraz Grupy Kapitałowej Immobile? Piotr Kulessa, analityk GKI, policzył stopę zwrotu. Podstawowe założenie symulacji to comiesięczne zakupy akcji za kwotę 500 zł. W niektórych przypadkach wyniki są zaskakujące.

Projprzem Budownictwo i budowa CPK. IMMOraport odc. 29

- To może być najlepszy rok w historii Projprzem Budownictwo, części PJP Makrum - mówi prezes spółki Dariusz Paprzycki. W programie IMMOraport ocenił zeszły rok oraz opowiedział o portfelu kontraktów, który obecnie na ten rok wynosi 145 mln zł. Przedstawił też najważniejsze inwestycje realizowane przez spółkę. W ostatniej części, wraz z Mikołajem Jerzym, odpowiedział, czy budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego może zdestabilizować polski rynek i sprawić, że na innych budowach zabraknie cementu.

Maszyny PJP Makrum mają wzięcie. Od Modulo po wielkie ładowarki

Świetny rok mają za sobą platformy parkingowe Modulo oraz wielkie maszyny Makrum, takie jak kosztująca kilka milionów złotych koparko-zwałowarko-ładowarka. W 27. odcinku IMMOraportu Piotr Szczeblewski oraz Mikołaj Jerzy rozmawiali o sprzedaży produktów PJP Makrum oraz o kondycji polskiego przemysłu. Odnieśli się też do analizy spółki z filmu na kanale XTB. Na końcu odcinka niespodzianka dla wytrwałych.

Czy segment hotelarski wzrośnie o 100%? Omówienie wyników Focus Hotels S.A.

CUD NAD WISŁĄ: Przebiliśmy poziom 40 MILIONÓW mieszkańców Polski! Szanse? Zagrożenia?

List Zarządu do Akcjonariuszy ✉️ Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Spadek plonów i trudności w transporcie. Straszenie? Czy głód na świecie jest realny?

Akcje vs. obligacje. Co się opłaca? – Akcje bez tajemnic #4 📈

Jak odróżnić spekulację od inwestowania? Rozmowa z Rafałem Irzyńskim – Akcje bez tajemnic #3 📈

Giełda, sport, internet i Bydgoszcz – rozmowa z Ryszardem Zawieruszyńskim z Oponeo.pl – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE