Relacje inwestorskie - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Relacje inwestorskie

Grupa Kapitałowa IMMOBILE prezentuje szacunkowe wyniki za I półrocze '23

Zarząd spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformował o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Grupy, za okres od 01-01 do 30-06- 2023 roku.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE przejmuje social media!

Chociaż aktywność Grupy Kapitałowej IMMOBILE w świecie wirtualnym jest duża od dawna – spółka od przeszło dekady aktywnie prowadzi bloga z aktualnościami, od wielu lat jest aktywna na Facebooku i YouTube, a teraz… przejmuje także Instagram, Twitter oraz TikTok!

Newsletter Inwestora - CZERWIEC 2023

W czerwcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: informujemy o dywidendzie we wszystkich trzech spółkach giełdowych Grupy, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Trzy razy dywidenda w Grupie!

Potrójna dywidenda w spółkach Grupy! Nie tylko Grupa Kapitałowa podzieli się w tym roku zyskiem z akcjonariuszami. O wypłacie dywidendy zadecydowano także w Atremie oraz PJP Makrum. Co i kiedy należny zrobić aby otrzymać wypłatę?

Przemek Staniszewski o polskiej giełdzie, analizie fundamentalnej i naszym WZA

Gościem WZA Grupy Kapitałowej Immobile był Przemek Staniszewski, czyli Analityk Fundamentalny z Portalu Analiz. - Na pewno duża część akcjonariuszy i inwestorów indywidualnych docenia to, co GKI robi i docenia pomysł z WZA - mówi Analityk Fundamentalny. Remigiusz Jaskot pytał m.in. o zainteresowanie Polaków giełdą i analizę fundamentalną.

Paweł Malik o +35% rocznie, giełdach w 2024 i WZA Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Paweł Malik z Portalu Analiz był gościem Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile. Opowiedział m.in. o swoim portfelu IKE, gdzie średniorocznie, od 10 lat, osiąga wynik ponad 35% rocznie. Remigiusz Jaskot pytał m.in. o inwestowanie w polskie spółki, analizę raportów, sytuację na giełdach w 2024 roku i czy możliwe jest emocjonalne odcięcie się od ceny zakupu akcji.

Relacja video z największego WZA na polskiej Giełdzie!

To było jedno z największych Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy wśród polskich spółek. Aż 110 współwłaścicieli Grupy Kapitałowej Immobile spotkało się w restauracji La Rosa w Bydgoszczy. Po części formalnej każdy mógł zadać pytanie zarządowi. Popularnością cieszyły się targi spółek, gdzie można było kupić m.in. produkty nowych marek z segmentu modowego.

Największe Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - relacja z wydarzenia, podjęte uchwały

W piątek, 2 czerwca, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Tradycyjnej, formalnej części wydarzenia, towarzyszyła sesja Q&A z zarządem, targi spółek oraz stoiska marek z portfolio Grupy.

Newsletter Inwestora - MAJ 2023

W majowym newsletterze podsumowujemy kolejne publikacje sprawozdań okresowych - tym razem wyników kwartalnych, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Wyniki pierwszego kwartału w Grupie Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała publikacji wyników finansowych za I kwartał 2023. Skonsolidowane przychody Grupy w pierwszym kwartale 2023 roku wyniosły 175,2 mln PLN, co oznacza wzrost o 3,7 mln PLN, w stosunku do analogicznego okresu roku 2022.