Segment przemysłowy - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Segment przemysłowy

Realizacja parkingów Modulo w apartamentowcu, z miejscami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych

Prezentujemy jedną z najnowszych realizacji automatycznych systemów parkingowych MODULO w warszawskim apartamentowców. Rozszerzono tu przestrzeń parkingową o 22 nowe miejsca, w tym dwa uwzględniające potrzeby osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Grupa Przemysłowa PJP MAKRUM przekroczyła pół miliarda przychodów?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz kolejny postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe za miniony rok. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w tym okresie wynieść mogą ponad 530 mln zł, czyli blisko 70% więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.

MASZYNY MAKRUM. Legendarna marka i półtora wieku doświadczenia

Kruszarki, suszarnie, młyny, przesiewacze, granulatory i różnego rodzaju konstrukcje stalowe to produkty w których od ponad 150 lat specjalizuje się marka przemysłowa MAKRUM.

Podwojenie przychodów i zyski w trudnym otoczeniu gospodarczym – PJP Makrum publikuje wyniki za trzy kwartały

Podwojone przychody i wysokie zyski zaprezentowała PJP Makrum S.A., Grupa Przemysłowa notowana na GPW od 1999 roku. Mimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej, spółka rekordowymi wynikami potwierdza swoją solidną pozycję na rynku.

PROMStahl zaopatrzył bułgarski oddział DHL w najnowsze rozwiązania techniki przeładunku

Spółka PROMStahl dostarczyła najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki przeładunku dla nowego terminalu DHL zlokalizowanego w stolicy Bułgarii. Po wielu realizacjach dla firmy DHL na terenie Polski, to kolejna współpraca z tym klientem - tym razem międzynarodowa.

Granulator Destruktu Asfaltowego. JAK DZIAŁA TA MASZYNA?

Granulator Destruktu Asfaltowego to innowacyjny produkt, który pomaga branży budownictwa drogowego nie tylko unowocześnić i usprawnić proces budowy dróg i nawierzchni, ale również zadbać o środowisko, w którym żyjemy. Ten proekologiczny zamysł konstruktorów PJP Makrum pozwala na ponowne użycie materiału wykorzystywanego do budowy infrastruktury drogowej.

Czat PJP Makrum S.A. i Strefy Inwestorów - zapis

Zapis czatu Piotra Szczeblewskiego, prezesa zarządu Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. z czytelnikami portalu Strefa Inwestorów. Czat odbył się po publikacji wyników spółki za I kwartał.

Grupa Przemysłowa PJP Makrum rośnie we wszystkich segmentach w I kwartale 2022 r.

Czy polski PRZEMYSŁ upadł po 1989 roku? ⚙️🔩 Transformacja polskiej produkcji przemysłowej

Kolejne wieże do skoków Makrum trafią na norweskie fiordy