Omówienie wyników Atrem S.A. za I półrocze 2021 r. – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników Atrem S.A. za I półrocze 2021 r. – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 30.08.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 56. odcinku, kontynuujemy rozmowy o energii oraz omawiamy wyniki Atrem S.A. za I półroczne 2021 roku.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym szóstym odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Andrzeja Goławskiego, Prezesa Zarządu Atrem S.A. oraz Piotra Fortunę, Dyrektora Finansowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Podczas rozmowy opowiedziano jak spółka reprezentująca segment automatyki i elektroenergetyki radzi sobie w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej i obliczu transformacji energetycznej. Przede wszystkim jednak przedstawiono komentarz do świeżo opublikowanych wyników Atremu za I połowę 2021 roku i odpowiedziano na pytania widzów na ich temat.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami sprawozdania 1H2021 Atrem: https://atrem.pl/raporty_okresowe/raport-za-i-polrocze-2021/

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.