Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Relacja video z największego WZA na polskiej Giełdzie!

To było jedno z największych Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy wśród polskich spółek. Aż 110 współwłaścicieli Grupy Kapitałowej Immobile spotkało się w restauracji La Rosa w Bydgoszczy. Po części formalnej każdy mógł zadać pytanie zarządowi. Popularnością cieszyły się targi spółek, gdzie można było kupić m.in. produkty nowych marek z segmentu modowego.

Cesky Port otwarty - nowa restauracja w portfolio Grupy!

W sobotę odbyło się otwarcie nowej restauracji w Bydgoszczy. Cesky Port zaprosił w kulinarną podróż po mapie Czech: tak, aby poczuć również niepowtarzalny klimat tego kraju. Ten niezwykły projekt to kolejna pozycja w gastronomicznym portfolio Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Kontrakt Atremu dla Orlenu jest największym tego typu w Polsce

Kontrakt Atremu dla Orlenu jest największą umową w branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce. W studiu GKI prezes Atremu Andrzej Goławski i wiceprezes Przemysław Szmyt opowiedzieli, na czym polega zamówienie dla PKN Orlen, ujawniając, że prace w obecnej, wczesnej fazie wyprzedzają harmonogram. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki spółki w I kw. 2023.

Mongolia - jurty i drapacze chmur. Uyanga Bayarkhuu ambasadorką Quiosque

Uyanga Bayarkhuu, Mongołka mieszkająca od 11 roku życia w Polsce, jest kolejną Ambasadorką Kobiet Quiosque. Jesienią premiera jej biograficznej książki. Uyanga w rozmowie z Marcinem Kowalskim z GKI odsłania przed nami Mongolię, opowiada o tym, jak w latach 90. wyglądało dzieciństwo dziewczynki z Azji w Tomaszowie Mazowieckim, opisuje życie w jurcie i wyjaśnia, na czym polega wiara w reinkarnację. Agnieszka Kuca, szefowa marketingu i PR w GKI, przybliża projekt Ambasady Kobiet Quiosque i ujawnia najbliższe plany marki.

Największe Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - relacja z wydarzenia, podjęte uchwały

W piątek, 2 czerwca, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Tradycyjnej, formalnej części wydarzenia, towarzyszyła sesja Q&A z zarządem, targi spółek oraz stoiska marek z portfolio Grupy.

Newsletter Inwestora - MAJ 2023

W majowym newsletterze podsumowujemy kolejne publikacje sprawozdań okresowych - tym razem wyników kwartalnych, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Czym zajmuje się Grupa Immobile? Przejęciami!

Czym zajmuje się GKI? Ponoć niczym, oprócz przejęć. Członkowie zarządu Grupy - wiceprezes Sławomir Winiecki i członek zarządu Piotr Fortuna opowiedzieli o tym, dlaczego Grupa Kapitałowa Immobile przejmuje kolejne spółki i jak wygląda ten proces. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki konglomeratu w I kwartale 2023 roku.

Wyniki pierwszego kwartału w Grupie Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała publikacji wyników finansowych za I kwartał 2023. Skonsolidowane przychody Grupy w pierwszym kwartale 2023 roku wyniosły 175,2 mln PLN, co oznacza wzrost o 3,7 mln PLN, w stosunku do analogicznego okresu roku 2022.

Kolejne przedszkole od Projprzem Budownictwo - rusza budowa!

Projprzem Budownictwo to podmiot doświadczony w kompleksowych budowach obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Władze spółki właśnie podpisały umowę na kolejną realizację - będzie nią przedszkole w Krotoszynie.

Atrem publikuje wyniki pierwszego kwartału 2023

ATREM S.A. opublikowała sprawozdanie finansowe za I kwartał bieżącego roku. Przychody za pierwszy kwartał 2023 roku wyniosły 19,0 mln PLN. Wobec analogicznego okresu w 2022 roku oznacza to spadek przychodu o 41,6%. Prognozy na resztę roku według spółki pozostają jednak optymistyczne, dzięki dużemu portfelowi realizowanych zamówień.