Atrem - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Atrem

Szacunkowe wyniki I półrocza Atrem S.A.

Atrem wypracował 48,4 mln zł przychodów w I połowie bieżącego roku, wobec 64,7 mln zł rok w analogicznym okresie minionego roku, podała spółka, powołując się na wstępne szacunkowe dane.

Wybór oferty Atremu przez PGE Dystrybucja

Atrem S.A. przekazał w raporcie bieżącym informację o wyborze oferty spółki przez PGE Dystrybucja S.A. na wykonanie zadania pn.: Wybudowanie stacji elektroenergetycznej 110kV RS Siedliska, umożliwiającej połączenie sieci instalacji Podstacji Trakcyjnej Siedliska PKP Energetyka S.A.

Atrem: Orlen, Enigma i nowy członek zarządu

Dariusz Jarek został nowym członkiem zarządu Atremu. Wraz z prezesem Andrzejem Goławskim opowiedzieli o planach spółki, w tym realizacji kontraktu dla Orlenu. Remigiusz Jaskot pytał także o modernizację sieci energetycznej oraz o nowy kontrakt na wykonanie części instalacji teletechnicznych przy rozbudowie terminalu skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu.

Inwestycja zrealizowana przez Atrem laureatem konkursu 'Lider Dostępności'

Trzy razy dywidenda w Grupie!

Potrójna dywidenda w spółkach Grupy! Nie tylko Grupa Kapitałowa podzieli się w tym roku zyskiem z akcjonariuszami. O wypłacie dywidendy zadecydowano także w Atremie oraz PJP Makrum. Co i kiedy należny zrobić aby otrzymać wypłatę?

62 miliardy na Polskie Sieci Energetyczne szansą dla spółek sektora?

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. planują zainwestować do 2036 roku prawie 62 miliardy złotych w rozwój krajowych sieci. Jak poinformowano w komunikacie omawiającym Plan Rozwoju Sieci Przesyłowej, zakłada on realizację 252 sieciowych zadań inwestycyjnych, budowę 5 225 km torów linii 400 kV oraz 775 km linii HVDC, a także powstanie 27 nowych i modernizację 110 stacji elektroenergetycznych.

Nowa znacząca umowa Atremu w sektorze gazownictwa

12 czerwca Atrem S.A. poinformował za pośrednictwem raportu bieżącego, o zawarciu kolejnego znaczącego kontraktu. To umowa z Porr S.A., na wykonanie części instalacji teletechnicznych przy zadaniu pn. Rozbudowa części morskiej terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu.

Atrem publikuje wyniki pierwszego kwartału 2023

ATREM S.A. opublikowała sprawozdanie finansowe za I kwartał bieżącego roku. Przychody za pierwszy kwartał 2023 roku wyniosły 19,0 mln PLN. Wobec analogicznego okresu w 2022 roku oznacza to spadek przychodu o 41,6%. Prognozy na resztę roku według spółki pozostają jednak optymistyczne, dzięki dużemu portfelowi realizowanych zamówień.

Wybór oferty Atremu przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

Atrem S.A. poinformowała w raporcie bieżącym o wyborze jej oferty przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie, w zadaniu polegającym na robotach budowlanych w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa.

"Mamy szanse stworzyć coś zupełnie nowego"- Andrzej Goławski o rynku biometanu w Polsce

O biometanie, szansach i zagrożeniach w kontekście rozwoju branży w Polsce i oczekiwaniach względem 2023 roku opowiada Andrzej Goławski, prezes zarządu Atrem S.A., spółki będącej członkiem Polskiej Organizacji Biometanu.