Atrem - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Atrem

Atrem z 10% poprawą przychodów w 2022 roku i 450-milionowym portfelem do zrealizowania

Atrem weźmie udział w rozbudowie zakładu Orlenu o rekordowej wartości

29 marca 2023 roku, Atrem S.A. poinformowała o zawarciu znaczącej umowy z Polskim Koncernem Naftowym Orlen S.A., na realizację inwestycji w zakładzie produkcyjnym Orlenu w Płocku. Wynagrodzenie dla Atremu jako partnera konsorcjum, wynieść ma ponad 253 miliony, zaś wartość całej umowy konsorcjum pod przewodnictwem Seen Technologie Sp. z o.o., to ponad 1,27 miliarda złotych.

Dystrybutor energii elektrycznej po raz kolejny wybrał ofertę Atremu

Spółka Atrem poinformowała, że 7 lutego 2023 roku otrzymała informację o wyborze przez Eneę Operatora jej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia regulaminowego, prowadzonego w trybie otwartym, którego przedmiotem jest: "Przebudowa Stacji WN/SN Chociwel".

Atrem S.A. urósł prawie 10% w minionym roku, wzbogacając portfolio w ciekawe kontrakty

Atrem S.A. po raz kolejny dokonał publikacji szacunkowych przychodów ze sprzedaży, jeszcze przed oficjalną publikacją rocznego sprawozdania finansowego, motywując swoją decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji spółki przez rynek. Zgodnie z przedstawionymi danymi, przychody spółki wzrosły o prawie 10% r/r.

Podpisanie umowy między Atremem i PGE Dystrybucja. Rozmowa o polskich sieciach.

Miliardy na energetykę. Na co je wydamy? [video]

Polska musi gruntownie zmodernizować swoją energetykę. Chodzi nie tylko o źródła energii, ale także o sieci elektroenergetyczne. Andrzej Goławski, prezes giełdowej spółki Atrem wytłumaczył, dlaczego polskie sieci są niewydolne, co to są GPZ-y i projekty Smart Grid. Remigiusz Jaskot pytał też o biogazownie i przyszłość polskiej energetyki.

PGE po raz kolejny wybiera Atrem

4 stycznia Atrem S.A. poinformowała o pierwszych sukcesach nowego roku. Chodzi o wybór tej spółki przez PGE Dystrybucja, w postępowaniu dotyczącym realizacji modernizacji stacji elektroenergetycznej.

Atrem S.A. z nową umową na wykonanie stacji elektroenergetycznej za 13,7 mln zł

15 grudnia Atrem S.A. podpisała kolejną znaczącą umowę. To kontrakt z Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. na budowę Głównego Punktu Odbioru. Jego wartość to 13,7 mln złotych netto.

ATREM: budowa inteligentnej sieci energetycznej. Smart Grid Wschowa

Nie tylko Baltic Pipe, czyli wyniki Atremu za 3 kwartały 2022 roku

Prezes Atrem S.A. Andrzej Goławski skomentował wyniki spółki za 3 kwartały 2022 roku. Rozmowa dotyczyła też m.in. tłoczni gazu w Odolanowie w ramach budowy Baltic Pipe, realizowanych kontraktów dla Metra Warszawskiego i Wód Polskich oraz planów spółki w obszarach energetyki i zamówień dla wojska.