Projprzem budownictwo - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Projprzem budownictwo

Video z realizacji w Biskupicach Podgórnych

LG Energy Solution należy do największych inwestorów i pracodawców na Dolnym Śląsku, zatrudniając ok 10 tys. pracowników. Park Technologiczny koncernu zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych jest sukcesywnie rozbudowywany od 2016 roku. W pracach tych koreańskiemu koncernowi towarzyszy polska spółka Projprzem Budownictwo Sp. z o.o., która wykonała dla LG m.in. obiekt przemysłowy i budynki magazynowe. W tym roku zaś ukończyła projekt wyjątkowy - przedszkole dla LG.

Projprzem Budownictwo kolejny raz budowało dla koncernu LG. To inwestycja wyjątkowa – przedszkole!

Od początku września bieżącego roku w Biskupicach Podgórnych, działalność rozpoczęło publiczne przedszkole „UL”, wybudowane przez Projprzem Budownictwo dla koncernu LG Energy Solution Wrocław. To nie pierwszy kontrakt z sukcesem zrealizowany przez polską spółkę dla największego w Europie producenta baterii do aut elektrycznych.

Wybudowana przez Projprzem Budownictwo inwestycja Lecha Poznań uroczyście otwarta

Za nami oficjalne otwarcie wielkiej inwestycji Lecha Poznań. 8 listopada uroczyście przecięto wstęgę i zaprezentowano gościom imponujący obiekt nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Na wydarzeniu nie zabrakło Dariusza Paprzyckiego, prezesa Projprzem Budownictwo, spółki będącej generalnym wykonawcą obiektu.

PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.

Skills.lab już działa, Projprzem Budownictwo kontynuuje budowę we Wronkach

Projprzem Budownictwo aktywne w Poznaniu i Wielkopolsce

Ważny etap realizacji rozbudowy Tłoczni Gazu Odolanów z udziałem Atrem, PJP Makrum i Projprzem Budownictwo

Projprzem Budownictwo wybuduje Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha Poznań

Czy budownictwo przemysłowe dźwignie gospodarkę po kryzysie?

Wybór konsorcjum spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE w przetargu Baltic Pipe