Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Decyzją Walnego Zgromadzenia Grupa Kapitałowa IMMOBILE połączyła się z Makrum Development

24 października 2022 roku, Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. zebrało się na nadzwyczajnym posiedzeniu, aby podjąć decyzję w sprawie połączenia się ze spółką Makrum Development Spółka z o.o.

Wyniki PJP Makrum, zegarki Błonie i hossa na GPW. IMMOraport odc. 17

W IMMOraporcie trzy główne tematy: wyniki PJP Makrum S.A., nowe zegarki Błonie i hossa na GPW z rekordem indeksu WIG. Szeroko odpowiedzieliśmy też na pytanie akcjonariusza ws. dywidendy.

Podatek Belki. Zlikwidować, utrzymać czy zmienić?

Podatek Belki - zlikwidować, zostawić, czy zreformować? W rozmowie na ten temat wezmą udział eksperci Grupy Kapitałowej Immobile - Mikołaj Jerzy i Piotr Kulessa. Czy podatek Belki, 19-procentowa danina od zysków kapitałowych, jest realnym problemem dla rozwoju rynku kapitałowego? Rząd pracuje nad zmianami w podatku i rozważa kwotę wolną. Z kolei inwestorzy proponują m.in. niższą stawkę dla inwestycji długoterminowych.

Rozmowy w K3. Adrian Górny: kreatywny szef kuchni o tworzeniu menu i wyjątkowych restauracjach

Kolejnym gościem serii Rozmowy w K3 jest Adrian Górny, Kreatywny Szef Kuchni Focus Hotels S.A., który opowiedział o pasji do gotowania, kreatywnym tworzeniu menu, kuchennych inspiracjach oraz wyjątkowych restauracjach z którymi współpracuje: Gdańską 14 w Bydgoszczy oraz warszawskim Moffo.

Atrem i Enea poprawią stan zasilania w Poznaniu - podpisanie umowy

Atrem S.A. która pod koniec września informowała o wyborze jej oferty przez Enea Operator Sp. z o.o., dokonała aktualizacji informacji, informując o zawarciu 14 października ostatecznej umowy na poprawę stanu zasiania Miasta Poznania.

Atrem S.A. ze spodziewanym wzrostem przychodów za trzy kwartały

Atrem S.A., motywując swoją decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji spółki przez rynek, po raz drugi opublikował szacunkowe przychody ze sprzedaży spółki, tym razem za III kwartały bieżącego roku. Są one ponad 25% wyższe niż przychody opublikowane po analogicznym okresie minionego roku.

PJP MAKRUM przewiduje podwojenie przychodów za III kwartały

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz drugi postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe za minione trzy kwartały. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w tym okresie wynieść mogą ponad 410 mln zł, czyli nieomal dwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE opublikowała szacunkowe przychody III kwartałów

Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. poinformował w raporcie bieżącym o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 września 2022 roku.

ROZMOWY W K3. Agnieszka Kuca: zamiana ról, marketing i Barcelona

W najnowszym odcinku serii Rozmowy w K3 czeka nas nieoczekiwana zamiana ról. Prowadząca wystąpi w roli gościa, odpowiadając na pytania Łukasza Jurysa, solution architekta GK IMMOBILE. Jaką rolę w jej życiu odegrał teatr i sport? Jak wyglądała jej ścieżka kariery marketingowca?

Omówienie wyników GKI za I połowę 2022. Dywersyfikacja dobra na trudne czasy

Rozmowę o wynikach finansowych Grupy poprowadził Mikołaj Jerzy. W nagraniu wzięli udział Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna. Tradycyjnie członkowie zarządu odpowiedzieli na pytania akcjonariuszy.