Pjp makrum - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Pjp makrum

Projprzem Budownictwo kolejny raz budowało dla koncernu LG. To inwestycja wyjątkowa – przedszkole!

Od początku września bieżącego roku w Biskupicach Podgórnych, działalność rozpoczęło publiczne przedszkole „UL”, wybudowane przez Projprzem Budownictwo dla koncernu LG Energy Solution Wrocław. To nie pierwszy kontrakt z sukcesem zrealizowany przez polską spółkę dla największego w Europie producenta baterii do aut elektrycznych.

PJP MAKRUM przewiduje podwojenie przychodów za III kwartały

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz drugi postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe za minione trzy kwartały. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w tym okresie wynieść mogą ponad 410 mln zł, czyli nieomal dwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.

Piotr Szczeblewski odpowiada na pytania o PJP Makrum - wyniki I półrocza

Zapraszamy na omówienie sprawozdania finansowego Grupy Przemysłowej PJP Makrum S.A. za I półrocze 2022 roku, przez prezesa zarządu Piotra Szczeblewskiego.

Duże wzrosty we wszystkich segmentach i liniach produktowych PJP Makrum w I półroczu

Poznaliśmy wyniki finansowe Grupy Kapitałowej PJP MAKRUM S.A. za I półrocze 2022 r. Skonsolidowane przychody za ten okres wyniosły 262,9 mln PLN, EBITDA 10,4 mln PLN, a zysk netto 5,7 mln PLN.

Czy rok 2022 będzie rekordowym dla PJP MAKRUM? Grupa Przemysłowa publikuje szacunkowe przychody

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz pierwszy postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży w I półroczu 2022 roku, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w I półroczu wzrosły do 262,34 mln zł (+113% r/r).

PROMStahl zaopatrzył bułgarski oddział DHL w najnowsze rozwiązania techniki przeładunku

Spółka PROMStahl dostarczyła najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki przeładunku dla nowego terminalu DHL zlokalizowanego w stolicy Bułgarii. Po wielu realizacjach dla firmy DHL na terenie Polski, to kolejna współpraca z tym klientem - tym razem międzynarodowa.

PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.

Granulator Destruktu Asfaltowego. JAK DZIAŁA TA MASZYNA?

Granulator Destruktu Asfaltowego to innowacyjny produkt, który pomaga branży budownictwa drogowego nie tylko unowocześnić i usprawnić proces budowy dróg i nawierzchni, ale również zadbać o środowisko, w którym żyjemy. Ten proekologiczny zamysł konstruktorów PJP Makrum pozwala na ponowne użycie materiału wykorzystywanego do budowy infrastruktury drogowej.

Czat PJP Makrum S.A. i Strefy Inwestorów - zapis

Zapis czatu Piotra Szczeblewskiego, prezesa zarządu Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. z czytelnikami portalu Strefa Inwestorów. Czat odbył się po publikacji wyników spółki za I kwartał.

Grupa Przemysłowa PJP Makrum rośnie we wszystkich segmentach w I kwartale 2022 r.