Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Projprzem Budownictwo buduje szkołę w Rudzie Bugaj

Rozbudowa szkoły podstawowej w Rudzie Bugaj to jedna z inwestycji aktualnie realizowanych przez spółkę Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. Zadanie to obejmuje budowę budynków, które powiększą prawie dwukrotnie przestrzeń, którą dotychczas dysponowali uczniowie tej placówki.

Akardo w rodzinie Quiosque [video]

Marka modowa Akardo dołączyła do Grupy Kapitałowej Immobile. Buty od polskich rzemieślników można już kupować na stronie Quisque. Akardo rozwija się też w sferze galanterii skórzanej - powstają torebki, paski czy portfele. Dodatkowo, marka będzie włączona w powstawanie projektów zegarków Błonie i biżuterii Marasimsim.

Zegarki Błonie dołączają do Immobile! [video]

Zegarki Błonie dołączają do Grupy Kapitałowej Immobile. W ramach synergii z Quiosque możemy się spodziewać nowych linii i modeli historycznej polskiej marki. Prezes spółki Błonie Michał Dunin oraz wiceprezes Michał Woch opowiedzieli o nawiązaniach do historii, marce Chopin, przyszłych projektach i DNA marki.

Zegarki Błonie w strukturze Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Błonie Sp. z o.o, następca kultowej polskiej marki zegarków, stała się częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A, dołączając do działającej w jej ramach spółki PBH S.A. - Błonie to rozpoznawalna i stabilna marka, która czerpie to, co najlepsze z polskiej tradycji zegarmistrzowskiej – mówi Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

"Mamy szanse stworzyć coś zupełnie nowego"- Andrzej Goławski o rynku biometanu w Polsce

O biometanie, szansach i zagrożeniach w kontekście rozwoju branży w Polsce i oczekiwaniach względem 2023 roku opowiada Andrzej Goławski, prezes zarządu Atrem S.A., spółki będącej członkiem Polskiej Organizacji Biometanu.

PJP Makrum. Rekordowe zyski, kolejne przejęcia i plany na przyszłość [video]

2022 rok był rekordowy dla Grupy Przemysłowej PJP Makrum S.A. Najważniejsze liczby to 532 mln zl przychodu i 28 mln zł zysku. Prezes spółki Piotr Szczeblewski szczegółowo opowiedział o wszystkich segmentach działalności PJP, ostatnich przejęciach, perspektywach na przyszłość i możliwych zagrożeniach.

Rekordowe przychody w PJP Makrum – publikacja wyników 2022 roku

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. opublikowała wyniki za 2022 rok. Skonsolidowane przychody w tym okresie wzrosły o 220,3 mln PLN w stosunku do roku 2021 (+70,6%) i wyniosły 532,4 mln. Jest to dotychczas rekordowa wartość przychodów w tej spółce.

Newsletter Inwestora - MARZEC 2023

W marcowym newsletterze otwieramy sezon publikacji wyników rocznych od spółki Atrem, informujemy o najnowszych podpisanych umowach oraz o nowych spółkach, które właśnie dołączyły do Grupy za sprawą akwizycji ze strony PJP Makrum. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Druga akwizycja PJP Makrum w tym roku – lider branży wózków widłowych dołączył do Grupy Przemysłowej

PJP Makrum S.A. poinformowała w raporcie bieżącym o zakupie 100% udziałów w IPZ - Inicjatywa Północno Zachodnia "PW" Sp. z o.o. z siedzibą w Kołbaskowie. Przejęcie lidera sprzedaży wózków widłowych w północnej części Polski, pozwoli spółce na rozszerzenie działalności w segmencie maszyn i urządzeń.

Nowy podmiot w Grupie Przemysłowej - QDS24 dołącza do PJP Makrum S.A.

QDS24 to spółka specjalizująca się w produkcji drzwi podnoszono-przesuwnych HS z profili PCW i aluminiowych. Pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku, właścicielem tego podmiotu została PJP Makrum S.A., giełdowy konglomerat spółek z branży przemysłowej.